O vodě

Cesta vody FROMIN, vody z doby ledové, začíná přibližně před 15 000 lety, v období horského zalednění severních Čech, kdy začala voda z tajících ledovců prosakovat do podzemí.

Pro tuto jedinečnou vodu nejvyšší myslitelné kvality jsme vytvořili exkluzivní obal a do názvu vložili vzkaz každému spotřebiteli, že pije výjimečnou vodu – Vodu z doby ledové.
Věnujeme maximální péči procesu stáčení, abychom tuto mimořádnou vodu mohli v neporušeném stavu nabídnout každému zájemci o pití té nejlepší vody, jakou nám naše planeta může nabídnout. Zaručujeme, že Voda z doby ledové neprotekla žádným zařízením na úpravu vody a že zůstala s celou svojí fascinující přirozeností a metafyzickou pamětí na věky dávno minulé  živoucím svědkem světa nezasaženého průmyslem a nebezpečným civilizačním odpadem

Složení výrobku:
Analýza ze dne 17. 3. 2016, č. PR1615230

Kationty [mg/l]: Na 2,65; K 1,41; NH₄ <0,05; Ca 76,7; Mg 2,75; Mn <0,0005; Fe <0,002.
Anionty [mg/l]: Cl 1,54; SO₄ 9,3; NO₂ <0,005; NO₃ <2,0; F <0,2; HCO₃ 202,0.
Celková mineralizace: TDS (180 °C) 156,0 mg/l.
Nutriční hodnoty ve 100 g výrobku: 0,71 kJ.
pH: 7,67 – mírně zásaditá voda.
Tvrdost: 2,03 mmol/l.

Skladovací podmínky: Po otevření uchovejte v chladu, chraňte před přímým slunečním zářením.

 

 

Zázračná vibrace a energie vody Fromin

Opakovaně jsme si kladli nad vodou FROMIN otázku, jaká chuť či síla způsobuje, že při posezení u plné sklenice vody FROMIN vypijí lidé, bez rozdílu věku, pohlaví, typu a osobnosti, aniž by si to zpočátku uvědomovali, daleko více vody, než jaká je jejich osobní zkušenost s jinými vodami a nápoji. Říkají: „Nikdy v životě jsem tak rychle tolik čisté vody nevypil! Jak je to možné, že už nemám žádnou žízeň a piju dál?“

Odpověď na tyto a podobné otázky se nám nepodařilo nalézt v mimořádně příznivém hodnocení someliérů, ani v ideálním chemickém složení vody FROMIN, nebo v její mikrobiální čistotě.

Díky výzkumu Dr. Masaru Emota jsme byli upozorněni na vibraci vody, která přináší životodárnou energii. Pochopili jsme, že mezi vlastností vody FROMIN a faktem, že bez vibrace by člověk nemohl žít, že bez vibrace by nebyl schopen vytvářen energii, je důležitá souvislost.

Uvědomili jsme si také, že voda je jako lidé, navzájem se sobě podobá, ale uvnitř může být naprosto odlišná. Fotografie vodních krystalů různé vody to názorně dokazují.

Voda FROMIN je 15 000 let stará substance, její paměť a VIBRACE odpovídá podmínkám proudění uvnitř hornin starých 90 milionů let! Proto zkušení senzibilové mohli konstatovat přítomnost vysokých vibrací ve vodě FROMIN, profesionální hledači podzemní vody pomocí citlivých reakcí živé hmoty vrbových prutů opakovanými zkouškami zjistili mimořádné až bouřlivé reakce vody FROMIN, které se zásadně odlišovaly od reakcí jiné vody na stejném místě a ve stejném okamžiku, která byla balená ve stejném objemu v plastových láhvích.

Proto jsme přesvědčeni, že voda FROMIN je svojí nízkou mineralizací, mikrobiologickou čistotou a především vysokou vibrací ideální vodou pro lidský organizmus, takovou vodou, jaká byla v dávné minulosti našimi předky nazývána VODOU DLOUHÉHO ŽIVOTA.

Vodu FROMIN pijeme jako ideální vodu na uhašení žízně, ale také ji pijeme s velikou chutí bez jakéhokoliv pocitu žízně a metabolické potřeby zavodnění organizmu, protože jejím prostřednictvím přijímáme vysoké pozitivní vibrace, ze kterých získáváme energii pro život. Pokud jsme dehydrovaní a bez energie a vypijeme například 1 litr vody FROMIN, naše váha se nezvýší o celý 1 kilogram, protože část hmoty vody FROMIN se změní v čistou energii!